MICLO İletişim

Sakarya Mahallesi Uluyol caddesi no 26 Evkur Akif İş merkezi Kat: 2 no: 9
Osmangazi / Bursa

SIKÇA SORULAN SORULAR

Aşağıdaki sıkça sorulan sorular içinde cevabınızı bulamazsanız form doldurup bize iletebilirsiniz.

Ürünün orjinalliğini nasıl sorgulayabilirim?

Paket içinde gelen broşürün ön yüzünde bir Qr barkod bulunmaktadır. Bu qr barkodu cep telefonunuz ile tarayarak orjinallik doğrulaması yapabilirsiniz.

Verdiğim siparişim fatura ile birlikte mi gelecek?

Evet, tüm ürünlerimiz adınıza e-fatura kesilerek çıkış yapılmaktadır. E-faturanız siparinizde belirttiğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Memnuniyet garantisi ve iade?

Miclo ürünlerimiz %100 müşteri memnuniyet garantisi altında olup, 14 gün içinde koşulsuz iade hakkınız bulunmaktadır. İade yaparken, paketin içinde faturanız olmalı ve ürün eksiksiz bir şekilde bize ulaştırılmalıdır.

Ürünü sitenizden güvenle satın alabilir miyim?

Web sitemiz Miclo Cleaning markamızın kurumsal sitesidir. Site içinde bulunan “Satın al” düğmesine tıkladığınızda, miclo.com.tr/magaza alışveriş sitemize yönlenirsiniz. Üst düzey güvenlik tedbirleri alınmış ve SSL güvenlik sertifikası ile donatılmış olan son derece güvenli alanımızdan MICLO çatısı altında güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kesinlikle hiç bir müşterimizin kredi kartını kaydetmiyoruz, o anlık sistem otamatik bankanın sunduğu güvenli alanda ödemeyi almakta ve adres iletişim bilgilerinizi sadece kargo teslim için işlemektedir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (Kvkk) ve gizlilik politakamız hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın…

Kargo takibi

Siparişinizi verdikten sonra ve biz işleme alır almaz bunu size mail ile bildiriyoruz. Daha sonra siparişinizi hızlı bir şekilde hazırlayıp kargoya verdikten sonra mail ile size tekrar bilgilendirme yapıyoruz ve o mail içeriğinde kargonuzu takip edebileceğiniz linki paylaşıyoruz. Tüm sipariş teslim süreçlerini sitemizin sağ üstündeki hesap bölümünden (“siparişlerim”) anlık takip edebilirsiniz. Buna rağmen bir sorun yaşıyor olursanız çekinmeden bize 7/24 iletişim kanallarından ulaşınız. Ekibimiz size çözüm için süratle cevap veriyor olacaklardır.

E-posta:

Bize yazın
    Sorun,sorun veya mesajınıza en kısa sürede dönüş yapıyor olacağız..