Sıkça Sorulan Soruları aşağıda bulabilirsiniz. Burada bulamadığınız bir sorunuz varsa bu linkten bize ulaşabilirsiniz.

SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Ürünün orjinalliğini nasıl sorgulayabilirim?

Ürünün paket içinde gelen broşürün ön yüzünde bir Qr barkod bulunmaktadır. Bu qr barkodu cep telefonunuz ile tarayarak orjinallik doğrulaması yapabilirsiniz.

Verdiğim siparişim fatura ile birlikte mi gelecek?

Evet, tüm ürünlerimiz adınıza fatura kesilerek çıkış yapılmaktadır.

Memnuniyet garantisi ve iade?

Miclo ürünlerimiz %100 müşteri memnuniyet garantisi altında olup, 14 gün içinde koşulsuz iade hakkınız bulunmaktadır. İade yaparken, paketin içinde faturanız olmalı ve ürün eksiksiz bir şekilde bize göndermelisiniz.

Ürünü sitenizden güvenle satın alabilir miyim?

Web sitemiz Miclo Cleaning markamızın kurumsal sitesidir. Site içinde bulunan “Satın al” düğmesine tıkladığınızda, shop.miclo.com.tr alışveriş sitemize yönlenirsiniz. Üst düzey güvenlik tedbirleri alınmış ve SSL sertifikası ile donatılmış olan son derece güvenli alanımızdan Miclo çatısı altında güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kesinlikle hiç bir müşterimizin kredi kartını kaydetmiyoruz, o anlık sistem otamatik bankanın sunduğu güvenli alanda ödemeyi almakta ve adres iletişim bilgilerinizi sadece kargo teslim için işlemektedir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (Kvkk) hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın…

Kargo takibi

Kargo takibinizi, size verilmiş olan kargo takip ya da sipariş numarası ile takip edebilirsiniz. Kargo ile ilgili sorunlar için form aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.