Hayatımızın pek önemli alanında bir temizlik gereci olarak kabul edilen mikrofiber bezler, hem zahmetsiz kullanımları hem, uzun ömürleri hem de hijyenik yapıları nedeniyle sıklıkla tercih edilegelmektedir. Bu yazımızda, Mikrofiber bezlerin genel özelliklerini ve ayrıca satışını yapmakta olduğumuz yeni nesil geliştirilmiş ve etkisi arttırılmış patentli marka tescilli ürünümüz olan MICLO Cleaning mikrofiber bezler hakkında bilgi vereceğiz..

Standart temizlik bezlerine oranla daha çok ince ipliklerden dokunan mikrofiber bezler; tozu ve kiri kolaylıkla temizlemesi, uzun kullanım ömürlü olması, kendi ağırlığının 10 katı kadar suyu tutması, iz, leke, hav ve toz bırakmaması gibi nedenlerle günümüzde sıkça tercih ediliyor.

Normal bezlere oranla çok daha ince ipliklerden sık dokunan mikrofiber bezler, tozu ve kiri kolay temizlemesi, çok su tutması, uzun ömürlü olması gibi nedenlerle sıklıkla tercih ediliyor.
Özellikle ev temizliğinin en büyük yardımcısı olan mikrofiber bezleri siz de araba cilalamaktan cam silmeye, gözlük bezlerinden toz almaya kadar geniş bir alanda kullanıp hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.
Mikrofiber bezinizi tek kat ya da buruşturarak kullanmak yerine dört katlı olarak kullanırsanız, sekiz ayrı temiz katman elde edersiniz ki; bu da size temizlikte vakit kazandırır.

Bir cevap yazın